Najnovšie recenzie zo sekcie Ohrievače dojčenských fliaš

Pridané: 31. marca 2014

• rýchlo ohrieva

dobrý výrobok za rozumnú cenu

Pridané: 4. februára 2014

• vyborna cena

som spokojna ohrieva celkom ryhle

Pridané: 29. decembra 2013

Zakúpený v MALL.SK

fajn, ale ohrievanie trvá dlhšie.

Anonym Anonym

Pridané: 13. decembra 2013

• zbytočný výrobok
  • nezohrieva mlieko a stravu na požadovanú teplotu
  • aj pri polohe 1 je teplota mlieka vyššia ako 42 stupňov, čiže mlieko je potrebné ešte po zohriatí ochladiť
  • nie je možné mlieko použiť hneď po ohreve, ale je potrebné mlieko schladiť aj pri potrebe udržiavania teploty

Tento výrobok som si zakúpila z dôvodu, že som chcela mať mlieko rýchlo a ľahko zohriate, hlavne v noci, aby bolo s ohrevom čo najmenej roboty, avšak po zohriatí treba ešte kontrolovať teplotu a následne ju znížiť alebo striehnuť pri ohrievači s teplomerom a vystihnúť tú správnu teplotu, keďže ohrievač ohrieva mlieko vysoko nad 42 stupňov.
Chcela som ho využívať najma na udržiavanie teploty, ale aj pri polohe 1, čiže najmenší ohrev, je teplota mlieka stále nad 42 stupňov a je opať potrebné teplotu mlieka znižovať.
Namiesto tohoto ohrievača môžem použiť radšej hrniec s horúcou vodou, bude to efektnejšie a lacnejšie :-)

Anonym Anonym

Pridané: 13. decembra 2013

• zbytočný výrobok
  • nezohrieva mlieko a stravu na požadovanú teplotu

Overený zákazník oconline.sk Overený zákazník

Pridané: 15. novembra 2013

Zakúpený v oconline.sk

• cenovo vyhodne

prakticka vec, zohreje na pozadovanu teplotu bez toho aby ste museli stale skusat na ruke ci je mliecko teple

Tommee Tippee Termoska a cestovná ohrievač C2N

Tommee Tippee Termoska a cestovná ohrievač C2N

Pridané: 29. júla 2013

• perfektny prakticky
  • sklenená flasa 250 ml sa tam nezmestí

domov aj na cesty velmi dobry ja sterilizujem odsávacku zmestí sa mi tam celá vsetky súcasti

Pridané: 16. júla 2013

Zakúpený v MALL.SK

• Malicky, nezaberie vela miesta, prakticky, jednoduche ovladanie.

Odporucam, splna svoj ucel.

Chicco ohrievač Home

Chicco ohrievač Home

Overený zákazník Babytip.sk Overený zákazník

Pridané: 15. februára 2013

Zakúpený v Babytip.sk

• Lebo je perfektný, rýchly a bezpečný. Doporučujem každému, kto má malé bábätko doma.

S týmto tovarom som sa zoznámila iba na stránkach Internetu, bola som spokojná, že som našla tovar, ktorý môžem používať tak doma na rýchle ohrievanie mlieka ako aj v aute.

Zobrazujem 161 - 169 zo 169 recenzií 1...5 6 7 8 [ 9 ]